WhatsApp Messenger Nasıl Yüklenir?

WhatsApp Messenger Nasıl Yüklenir?

Dünyanın en popüler mobil mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, her geçen gün eklenen yeni özelliklerle SMS'i tarihe karıştırmayı hedefliyor.

İnternete bağlı bulunulan her ortamda ücretsiz mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama hizmeti sunan WhatsApp'ı aylık 400 milyona yakın kişi kullanmakta ve her ay 30 milyardan fazla mesaj WhatsApp aracılığıyla gönderilmektedir. Dünya genelinde bu kadar popüler olan bir mobil uygulamaya hala siz telefonunuzda sahip değilseniz http://www.wpindir.org sitesi WhatsApp indirme ve diğer her türlü Whatsapp sorunu hakkında ziyaretçilerine yardımcı olmaktadır. Android, iPhone, Windows, Blackberry gibi her telefon için ayrı indirme ve destek sayfası bulunan siteden sizlerde whatsapp'ı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Android Telefona WhatsApp Nasıl Yüklenir?

5 milyara yakın Android cep telefonuna indirilen WhatsApp Messenger, Play Store'da en popüler Android uygulamalardan birisidir. Ücretsiz mesajlaşmanın, sesli ve görüntülü aramanın keyfini sürmek isteyenler tarafından indirilen WhatsApp'ı yüklemek oldukça basit ve birkaç adımdan oluşmaktadır. Android telefonunuzun menüsünü açtıktan sonra "Play Store"a giriş yapın. Ardından arama bölümüne "WhatsApp Messenger" yazın ve arayın. Bunun akabinde karşınıza çıkan WhatsApp Messenger'ı açın ve yükle butonuna tıklayın. Bu işlemlerin ardından uygulama cihazınıza indirilecek ve ardından kullanıma hazır hale gelecektir. Eğer android telefonunuzda play store bulunmuyorsa whatsapp apk dosyasını indirmek zorundasınız.  Play Store'da WhatsApp adı altında pek çok yanıltıcı ve zararlı uygulama bulunmaktadır. Lütfen indirme işlemi yapılırken WhatsApp Inc. tarafından yayınlanmış resmi uygulamayı yüklediğinizden emin olunuz. İndirme ve yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra menüde yer alan WhatsApp logosuna tıklayarak uygulamaya giriş yapın. Giriş yapmanızın ardından telefon numaranızı tuşlayarak cihazınızı doğrulayabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmenin tadına varabilirsiniz. Eğer whatsapp indirme ve yükleme işlemleri ile ilgili soru ve sorunlar yaşıyorsanız wpindir.org sitesinde yer alan destek bölümüne yaşadığınız sorun hakkında bilgi verebilirsiniz. Ekip tarafından sorununuzun çözümü için en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. WhatsApp indirmek için Tıklayın Play Store'dan WhatsApp indirmek için tıklayın
 ›  › 02 Ocak 2017 Pazartesi 23:39


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder