Muğla Haberleri Burada

Muğla Haberleri Burada

Muğla Jet Haber; Haberin içinden gündemin özünden... Dünya değişir, gündem değişir Muğla Jet Haber grubunun haber verme anlayışı değişmez.

Muğla Jet Haber; Haberin içinden gündemin özünden...
Dünya değişir, gündem değişir Muğla Jet Haber grubunun haber verme anlayışı değişmez. 

Bazı haber kanallarına ve ulusal kanallara bakınca, çoğu zaman saçma sapan haberleri görmemeniz elde değil. Geçtiğimiz günlerde google 1 Nisan şakası yüzünden bazı ulusal kanallar karizmayı çok büyük şekilde çizdirdi. Bu demek oluyor ki, haberleri kaynağından alırken doğruluğuna, içeriğine bakmıyorlar haber kavramı üzerine niteliyorlar haber yaptıklarını varsayıyorlar. Bu varsayımlarla karizmayı da çizdirmeyi göz önüne alıyorlar.

Muğla Jet Haber de köpeğin insanı ısırması haber değil, insanın köpeği ısırması haberdir. Köpeğin insanı ısırması normal, fakat insanın köpeği ısırması anormaldir. Her şey haber olmaz. Haber ilgi ve önem içerir. Muğla Jet Haber bundan asla taviz vermez.

Muğla Jet Haber, Muğla da olmuş, bitmiş herşeyi en doğru ve en hızlı bir şekilde size ulaştırır.

Adı üstünde Muğla Jet Haber Muğla'nın en hızlı, en doğru haber grubu. Doğru olmayan "haber" kavramı ile nitelenmeyen boş yazılar, bizim için harf israfından başka bir şey değildir. Muğla Jet Haber sadece doğruyu haber yapar.

Muğla haberleri, Muğla’nın tüm detayları Muğla Jethaberde.

Muğla Jet Haber haberin özünden haberin içinden... Kısacası haberin özetini içeren haber grubu. Haberde gereksiz detaylar boş laftır. Önemlisi haber kavramını niteleyen olaylardır. 

Haber doğru'dur... Haber ilgi'dir... Haber tarafsız'dır. 
Haber anlayışınızı, habere bakışınızı, haberi yorumlayışınızı değiştirecek herşey için Muğla Jet Haber...

Haberin, doğru bir şekildeki hali; Muğla Jet Haber
Haberin, özet bir şekildeki hali; Muğla Jet Haber
Haberin, hızlı bir şekildeki hali; Muğla Jet Haber
Haberin, haber bir şeklideki hali; Muğla Jet Haber

Herşeyin kısacası; Toplumda veya tabiatta meydana gelen çeşitli olay, durum ve görünümle ilgili bilgi ve duyurulara “haber”; bu haberlerin halka duyurulması amacıyla hazırlanan yazılara da “haber yazısı” denir. Bunların geneline de Muğla Jet Haber denir.

Haber alma isteğiniz, haber verme isteğimizle birleşmesi için, neyin haber olup olmadığını anlamak için, haberin özetini anlamak için http://muglajethaber.com/ internet adresimize göz atmanızı haberlerimize bakmanıza teşvik ederiz. 
 ›  › 15 Haziran 2016 Çarşamba 13:05


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder