Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada Birini Öldürmek

Ölümün her çeşidi insanı ürkütür. Bunu rüyada dahi görsek huzursuz oluruz.

Birde rüyada birini öldürmek, bu apayrı bir karamsarlığa iter insanı. Oysa rüyanızda birini öldürdüğünüzü görüyorsanız bunun hiçte düşündüğünüz gibi kötü bir manaya gelmediğini söyleyebiliriz. Hatta tam aksine bu eylemi gerçekleştirdiğiniz kişi ile sıkı bir dostluğun sizi beklediğini de size müjdeleyebiliriz. Rüyanızda öldürdüğünüzü gördüğünüz kişiyi hiç tanımıyor olabilirsiniz. Buda yeni dostlukların habercisidir. Böyle bir rüya gördüyseniz, yakın zamanda hayatınıza yeni bir kişi girecek demektir ve bu kişi sizin yakın sırdaşınız olacak anlamını taşımaktadır. Hayatınızda yeni dostluklar kuracağınız ve bu dostluğunuzdan da kardeşten daha öte bir yakınlık yaşayacağınız anlamlarını çıkartabilirsiniz.

Rüyada ateş etmek ise güçlü karakteri yansıtır. Rüyanız da ateş eden birini görüyorsanız, o kişi ile mutlaka bir dostluk başlatın. Çünkü bu kişi gerçek anlamda düzgün ve karakterli bir yapıya sahip demektir. Rüyanızda ateş eden kişi eğer sizseniz, o zaman buda sizin ne kadar doğru bir kişiliğe sahip olduğunuzun bir işaretidir. Güçlü ve baskın karakterli kişiler rüyalarında ateş ederler. Siz kendinizi başka bir kişiye ateş ederken görüyorsanız, o kişi ile aranızda kavga ile başlayacak bir arkadaşlığın oluşacağına hazırlamalısınız. Silah ve ateş aynı zaman da rüyada ses olarak da kabul edilir. Ateş ettiğiniz zaman bir yerlerden hiç beklemediğiniz bir kişiden telefon alabilirsiniz. Ya da aklınızda hiç olmayan bir kişi bir anda sizinle konuşmaya başlayabilir ve iletişim kurabilir.

Rüyada birini vurmak da ateş etmek kadar önemlidir. Eğer siz birine vuruyorsanız, o kişiye güç veriyorsunuz anlamına gelir. Size biri vuruyorsa, oda o kişiden güç alıyorsunuz anlamını taşır. Her ne kadar reel yaşamda vurmak, vurulmak kötü eylemler olsa da rüyanın içinde bu tarz eylemleri yaşamanın hiçbir kötü yanı yoktur. Aksine bu tip şeyleri yaşamak kişiye güç katacağı için tamamen iyiye yorumlanır. Türk toplumunun silaha olan düşkünlüğünün yansıması gibidir rüyalarda ki karşılığı da... Tamamen zararsız ve dostane sonuçlarla dönüş yapar kişiye.

http://www.ruyadaveyorumlari.com/

 
 ›  › 02 Aralık 2016 Cuma 14:44


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder