Sınava hazırlanmayı düşünenler

Sınava hazırlanmayı düşünenler

Üniversite sınavlarının ismi ne kadar da değişse içeriği aynı kalmaktadır. Hemen her öğrencinin hattatının bir döneminde katıldığı bu sınav maratonunda öğrenciler ekstra kaynak aramaktadırlar. Hal böyle olunca da LYS siteleri ön plana çıkmaktadır.

Sitemiz özellikle YGS konularını bünyesinde barındırması nedeni ile sınav maratonundaki gençlere büyük faydalar sağlamaktadır. Amacımız öğrencilere özgün ders notları hazırlamak ve ücretsiz şekilde sunmaktır. Siteyi incelediğiniz takdirde zaten her branştaki ders notlarını göreceksiniz.

Site kurulduğu gün itibari ile YGS konularında öğrencilere çeşitli kaynaklar sunmaktadır. Sınav ders notları, motivasyon notları ve sınava nasıl çalışılacağı ile ilgili birbirinden eşsiz notlar vardır. Sitemizi ziyaret ederek LYS konuları içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan videolarla da sınava nasıl çalışılacağını uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Sitede yine sınav motivasyonu ile ilgili geniş bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri inceleyerek sınavda motivasyonunuzu artırabilir ve artık konsantrasyon eksikliğinizi giderebilirsiniz. Bunlarla da kalmayıp YGS ye nasıl çalışabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Site ayrıca içinde barındırmış olduğu değişik mesleki yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyenlerinde başvuracağı bir site olma durumundadır. Mesleki yetenek sınavlarına çalışırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, nasıl başarılı olabileceğinizi öğrenebileceğiniz eşsiz bir sitedir.

Lys düşünen öğrencilerin siteyi incelemeleri halinde de görebilecekleri başka bir önemli nokta ise sitede ders notları kısmına ek olarak dershaneye gitmeden nasıl sınava çalışılabileceği gibi bilgilerde mevcuttur. Her öğrencinin dershaneye gitme gibi bir durum söz konusu olamayacağı için siteyi inceleyerek kendi çabaları ile sınava nasıl hazırlanabilecekleri bilgileri yer almaktadır.

Sitenin başka bir güzel yönü ise paragraf sorularını çözmede nasıl başarı sağlanacağının anlatılması durumudur. LYS DE özellikle Türkçe bölümünde sınav sorularının yarısına yakını paragraf sorularından çıktığı için çalışan öğrencilerin bu bölümleri dikkatli şekilde incelemelerinde fayda vardır. Ders notları kısmında ayrıca güncel kitap özetleri de bulunmaktadır. Sınav zamanında merak ettiğiniz fakat okumaya fırsat bulamadığınız kitapların özetlerini okuyabilir ve faydalanabilirsiniz.

Sitenin konu anlatımı bölümünde YGS konuları ile ilgili geniş kapsamlı ders notları bulabilme imkanınız vardır. Ders notlarını indirebildiğiniz gibi direkt siteden de çalışabilirsiniz. LYS de en fazla zorlanılan dersin matematik dersi olduğu bilindiği için site de matematik ders notları bölümünden sınav süreci boyunca yararlanabileceğiniz sürekli güncel bilgiler bulabilirsiniz.

Website: www.optikdoldurmaca.com

 
 ›  › 29 Kasım 2016 Salı 18:48


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder