Instagram Türkiye Sitesi

Instagram Türkiye Sitesi

Instagram, artık neredeyse herkesin kullandığı ve bir türlü bırakamadığı bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve sosyal ağı. Hal böyle iken instagram’ın neden bu kadar çok sevildiği herkesin aklını kurcalayan başlıca soru. Sonuçta diğer sosyal medya mecralarında da fotoğraf paylaşmanın mümkün olduğu herkes tarafından bilinmekte.

Fakat Instagram diğer tüm sosyal ağlara göre farklı bir kenarda incelenmesi gerekiyor. Çünkü diğer tüm sosyal ağlarla arasında iki kalın çizgi var. Birincisi instagram sadece görsel odaklı bir uygulama kısacası bir çok değil bir olaya odaklı instagram. Kısacası sadece fotoğraf paylaşmak ve beğenmek ten ibaret ve sade bir uygulama. Ne facebook her yerden fışkıran oyun istekleri ne de Twitter gibi ne yazayım ya ben şimdi derdi var. İkincisi ise birincisine bağlı olarak gelişti. Sonuçta tek bir göreve yani görsel ögelere odaklanan sosyal medya mecrasını diğerlerinden ayırmak için fotoğraf düzenleme konusunda gerçekten farklı şeyler ortaya çıkardılar. Öyle ki fotoğraflar üzerine ekleyebileceğimiz onlarca filtre bir çok farklı fotoğraf düzenleme aracı instagram üzerinde bulunmakta. Bu da fotoğrafları birer şahesere çevirmenize olanak tanıyor. Sıradan bile olan fotoğrafları instagram'Daki ufak dokunuşlar sayesinde birer sanat eserine dönüştürebiliyorsunuz. Üstelik normalde saatlerce uğraşmanız gerken şeyleri instagram sayesinde bir kaç saniye de yapabiliyorsunuz. Hem de profesyonel bir dokunuş olmuş gibi duruyor görsel üzerinde. Bu da instagram fotoğraf paylaşmayı ve instagram da fotoğraflara bakmayı daha da zevkli bir hale getiriyor.

 

Instagram takipçi arttırma işlemi için bir çok yöntem hali hazırda mevcut. Öyle ki bunların başında doğal yöntemler geliyor. Doğal yöntem için elbette haftalar hatta aylar, kısacası beklemek, sabır ve anlayış gerekiyor. Bunun yanında ilgi çekici fotoğraflar çekebilmek için kamerası iyi olan bir telefon veya işi bir adım öteye götürerek bir profesyonel kamera almak gerekiyor. Bu da elbette büyük bir paraya mal oluyor. Hele de bu işi instagram da firmanız için veya instagram butiğiniz için yapacaksanız. Bunun yanında bu kadar zaman ve nakit harcaması yapıp takipçilerde hiç bir değişiklik yaşamaya da bilirsiniz. Bunun bir garantisi yok elbette. Instagram'a zaman ayırmak doğal yöntemler ile instagram takipçi arttırma işleminin herhalde altın kuralıdır. Ona zaman ayıracak ve haftalar ve aylar içinde ufakta olsa artışları göreceksiniz. Ama bu artışlar elbette çok az olacaktır. Çünkü araştırmalara göre siz ne kadar ilgi çekici fotoğraf paylaşırsanız paylaşın; eğer ki instagram takipçi sayınız 10 bin rakamının altında ise fotoğraflarınızı beğenen kullanıcılar sizi takip etmiyorlar. Ama eğer ki 10 bin rakamını geçmiş bir takipçi sayınız varsa fotoğraflarınızı beğenen neredeyse her kullanıcı sizi de takip etmekte. Sorularınızı duyar gibiyim peki nasıl 10 bin takipçi elde edeceğiz ki daha hızlı takipçi arttıralım?

 

Bu sorunun kısa bir cevabı var aslında. Instagram takipçi sayınızın artması için doğal yöntemler dışında instagram takipçi arttırma işlemi yaptırmalısınız. Ve normalde aylarca uğraşacağınız rakamları bir kaç dakika da kazanmalısınız. Hem de ne bekleme, ne bir fotoğraf makinesi alma vb. masraf derdi, yada en önemlisi takipçilerin artıp artmayacağı garantisi gibi faktörler ile uğraşmadan arkanıza yaslanıp takipçilerinizin artmasını izliyorsunuz. İlk yönteme göre çok daha hızlı ve çok daha güvenilir. En azından işe yarar mı? yaramaz mı? diye düşünmeye gerek kalmıyor. Instagram takipçi arttırma konusunda yaparken sizden herhangi bir şifre veya kişisel bilgi istenmediği için de %100 güvenilir. Sizde instagram takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız bence kesinlikle denemelisiniz.

 
 ›  › 09 Mayıs 2015 Cumartesi 14:31


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder