Cilt Bakım Fiyatları Kesenizi Zorlamaz

Cilt Bakım Fiyatları Kesenizi Zorlamaz

Cilt Bakım Fiyatları Kesenizi Zorlamaz

Cilt bakımı için kuaförlere, estetik merkezlerine her ay gitmek hem masraflı oluyor hem de beklenen sonuç alınmıyor. Bazı merkezlerde ise cildi tahriş edecek, zarar verecek uygulamalar yapılabilmektedir. Buda enfeksiyon riskini beraberinde getirecektir. Fakat medikal ortamda güvenle yapılan işlemlerde her cilt tipi için farklı bakım uygulanır ve cildin tahriş olmasına izin verilmez. cilt bakım fiyatları cildin karma, yağlı, normal, kuru, olgun olmasına ve gereken işlemlere göre değişiklik gösterir ayrıntılı bilgi için esstanbul merkezini arayabilir, ziyaret edebilirsiniz.

Selülit Tedavisi İçin Sizin Tercihiniz Hangisi?

Selülit tedavisi için birçok yöntem bulunur, şöyle;

  • ESWT/AWT: Bu sistemde hem selülit dokularında iyileştirme hem de bölgesel incelme sağlanır.
  • POWERSHAPE: Vakum, radyofrekans, kızılötesi ile selülit dokusu iyileştirilir, vücuttaki ödemin atılması ve incelme sağlanır.
  • LİPOSTAR: Yağ dokusunun yoğun olduğu yerlerde doku sistemindeki hareketlenmeyle selülit oluşumu önlenir, işlem bölgesinde incelme gerçekleşir. 
  • LPG: Bu sistemde dolaşım bozukluğu ve ödem çözülür.
  • LENFDRENAJ: Selülit oluşumunun nedenleri çözülür, toksinler, ödem atılır.
  • RADYOFREKANS: Selülit oluşumunu engellediği gibi sıkılaşma ve incelme sağlar.

Esstanbul Kadıköy Güzellik Merkezleri Müşterilerine Her Kolaylığı Sağlar

Esstanbul Kadıköy Güzellik Merkezi kolay ulaşım olanakları ve ödeme kolaylıkları sağlar. Sorunların sağlıklı ortamda, güvenilir kişiler tarafından yapılmasına imkan tanır. esstanbul.com ile sizde fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 ›  › 28 Kasım 2016 Pazartesi 12:07


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder