Klasik Mobilya Modelleri

Klasik Mobilya Modelleri

Klasik Mobilya Modelleri

Mobilyalar seçiminde en çok zorlandığımız eşyalardır. Bir koltuk modeli beğeniriz ama evimizin genel dekorasyonuna uymaz. Bir yatak odası takımı beğeniriz ama ölçüleri odamıza uygun değildir. Bir yemek odası modeli beğeniriz malzeme kaliteli değildir. Hem yaşam tarzımızı yansıtan, hem konfor sağlayacak, hem kaliteli ve şık olacak hem de bütçemize uygun olacak. Hepsini bir arada bulmak bir hayli zordur ve bunun için birçok mobilya mağazasını gezmek gerekir. Mobilya almaya karar verdiğinizde öncelikle tarzınızı belirlemelisiniz. Modern ya da klasik mobilya arasında bir seçim yapmalısınız. Bundan sonra mobilyaların konacağı alanın ölçüleri ve sonra da sizin zevkiniz önemlidir.

Teknolojinin gelişmesiyle ve mobilya sektöründe de teknolojik yeniliklerin kullanılmasıyla bugün seri üretimle çok şık ve modern mobilyalar üretilebiliyor. Bu alanda çok sayıda firma bulunuyor ve ürünleri hem iç piyasada hem de yurt dışında beğeniliyor. Ama klasik mobilya alanı böyle değil. Klasik mobilyalarda el işçiliği çok yoğundur ve her model özel tasarımla hazırlanır. Bu nedenle üretimi de üretim yapan firma da daha az sayıdadır. Ama buna rağmen ülkemizde çok değerli klasik mobilya markaları vardır.

Onat mobilya firmamız da klasik mobilya alanında kaliteli üretimiyle, özgün modelleriyle ve uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyeti sağlayarak önemli bir yere gelmiştir. Klasik mobilya modelleri konusunda en zengin seçenek sunan firmayız. Modellerimizle geçmişin tüm ihtişamını evinize taşıyoruz. Klasik mobilya modellerimizi geçmişin tasarımlarından, oyma ve süslemelerinden esinlenerek ve müşteri beklentilerini değerlendirerek hazırlıyoruz. En kaliteli ahşap ve kumaş malzemeler kullanıyoruz. Renkler ve desenler de klasiğin ağırbaşlılığını ve görkemini yansıtıyor.

Siz de bir klasik tutkunuysanız firmamızın klasik yatak odası, yemek odası ve salon takımı modellerini mutlaka görmelisiniz. Modellerimizi artık www.onatmobilya.com sitemizde de görebiliyorsunuz ve online sipariş edebiliyorsunuz. Modellerimizi istediğiniz renk ve desende kumaşlarla kaplıyor, ayrıca özel sipariş de alıyoruz. Mobilya çeşitlerimizde fiyatlarımız da çok uygundur. Modeline ve malzemesine göre fiyatlar değişmektedir. Ama en kaliteli, konforlu ve şık mobilyaları en uygun fiyatlarla bulacağınız adres yine onat mobilya firmamızdır. Siparişleriniz çok kısa sürede kargoyla adresinize gönderilmektedir.
 ›  › 02 Kasım 2016 Çarşamba 23:54


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder