ÇANTADA KIŞ MODASI

ÇANTADA KIŞ MODASI

ÇANTADA KIŞ MODASI

Kışla beraber çantalarımız daha önem kazanır. Çantalarımızda daha fazla eşya taşımamız yanında, kötü hava şartlarında da dayanabilen çantalar tercih etmeye başlarız. Kışın soğuğu, yağmuru ve karı karşısında dayanacak deforme olmayacak çantalar seçeriz. Kışın özellikle deri çantalar ön plana çıkar. Çantada deri yaz kış kullanılsa da özellikle kışın deri çantalar daha bir ön plana çıkar. Çanta üretici firmalar bu bilinç ile daha çok deri çanta üretirler. Deri çantaların üretimini artıran, üretici firmalar yanında müşteri talepleridir. Müşteri talepleri de deri çantalar üzerinde yoğunlaşmaktadır. Derinin dokusundan kaynaklanan dayanıklılık ile kışın vazgeçilmezi olması içten bile değildir.

Çantalar genellikle kadınların vazgeçilmez tutkularından biridir. Bu durum sayısız renk renk desen desen çantaların üretilmesine sebep olmaktadır. Çanta imalatçıları her geçen gün daha fazla daha farklı modelle çantaları çeşitlendirmektedirler. Birbirinden farklı desenler, renkler ve boyutlardaki çantalar kadınları karar verirken zorlamaya devam ediyor. Özellikle kışın çanta dünyası birbirinden iddialı modellerle kadınların akıllarını başlarından alıyor. Kadınların asla hayır diyemediği çantalar hem moda hem ihtiyaç doğrultusunda her gün yeni modellerle piyasaya çıkıyor. Kadınlar çanta modellerinin iddiaları yanında, kaliteleri konusunda da mutlaka üst segment de olan çantaları tercih etmektedir. Kadın için çanta şıklığın olmazsa olmazı yanında bir statü göstergesidir. İyi bir çanta ile tamamlanmamış her kıyafet kadın için her zaman eksiktir.

Ne kadar şık olursanız olun, çantanız bu durumu tamamlamıyorsa şıklıktan bahsetmek mümkün değildir. Şıklık ancak iyi bir çanta ile tamam olur. Çantanın hem kostümümüzü tamamlaması gerekir hem de kullanıldığı ortama uygun olması gerekir. Nasıl ki doğru kıyafet doğru yerde giyildiğinde doğru olur, çanta da doğru kıyafetle doğru yerde kullanıldığında doğru seçimdir. Bu yüzden çanta seçimi giyilecek kıyafetten ayrı değildir. Çantanın ayakkabımızla uyum sağlamak yanında mutlaka kıyafetimiz ile de uyumlu olmalıdır. Çanta seçimi çoğu zaman kadınları zorlayan bir durumdur. Nerede ve nasıl kullanılacağı çantanın model seçiminde ilk belirleyici etkendir. Bunun yanında çantanın gece mi gündüz mü kullanılacağı da bir diğer belirleyici ve dikkat edilmesi gereken konudur.
 ›  › 22 Kasım 2016 Salı 11:10


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder